O NÁS

VHST Holding a.s. je  akciová společnost, jejíž součástí  jsou aktuálně tři společnosti: VHST s.r.o., VHST Development s.r.o. a VHST Nadace. Tato organizační struktura byla zvolena z důvodu přehledného vlastnického modelu a efektivního řízení jednotlivých společností s různým zaměřením. Svým uspořádáním holding zastřešuje působení dceřiných společností v jejich širokém spektru činností ve stavebnictví. Zaměřují se především na vodohospodářské, pozemní a dopravní stavby také developerskou činnost od přípravy území až po realizaci výstavby obytných či komerčních objektů. Současně jsme si vědomi společenské odpovědnosti proto prostřednictvím VHST Nadace podporujeme řadu organizací a jednotlivců.   

VHST s.r.o. je stavební společnost se zaměřením především na vodohospodářské stavby. Je nejstarší z dceřiných společností holdingu. Ve svém oboru působí již několik let a za tu dobu se stala jednou z největších vodohospodářských firem v regionu. Cílem společnosti je realizovat kvalitní díla vlastními kapacitami a být pro investory spolehlivým partnerem. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s realizacé staveb, jejichž významnou část tvoří stavby dotované z veřejných zdrojů (dotace z EU, regionální programy a dotace). Díky svému zázemí a širokému vybavení jsme schopni operativně reagovat na potřeby jednotlivých zakázek.

VHST Development s.r.o. byla založena jako součást společnosti VHST Holding a.s. Zaměřuje se na developerskou činnost zahrnující všechny fáze projektu od výběru vhodné lokality přes projektové práce a kompletní inženýring až po vlastné realizaci a následný prodej s veškerým klientským servisem. Hlavní specializací VHST Developmentu je prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů, postupně svou oblast působnosti rozšiřuje také na výstavbu a prodej bytů v bytových domech a realizaci komerčních objektů.

VHST Nadace byla založena v roce 2021. Právní statut nadace přehledně definuje její zaměření - být společensky odpovědný a pomáhat organizacím či jednotlivcům k dosažení jejich cílů. Nadace se především zaměřuje na pomoc nemocným, hendikepovaným či jinak zdravotně postiženým lidem, podpoře sportu a pohybových aktivit jeko součást zdravého života a podpoře kulturních akcí.

 

  ISO 9001     ISO 45001ISO 14001

 

 

 

 

 

 

 

O NÁS
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more
O NÁS
View more